Hocam Selamlar/Spermiyogram/AbstinansSüresi:3 gün/Volüm 4,6CC/Görünüm: OPAK/Vizkozite:Normal/Liquefaction ?

Hocam Selamlar/Spermiyogram/AbstinansSüresi:3 gün/Volüm 4,6CC/Görünüm: OPAK/Vizkozite:Normal/Liquefaction :20'/pH:7,5/Aglutinasyon:Yok/Sayı:16.000.000/ToplamSpermSayısı:73.600.000/NORMAL MORFOLOJİ : 0 /+4İleri Hızlı Hareket: - /+3düzensizhareket:32/+2YerindeHareketli:13/+1hareketsiz:55 Devamı....

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük görülmektedir.