Homoilişkiual bir ilşkim oldu sadece ağızdan ilişki ve meni ağzıma gelmesi oldu.

Merhba Hocam. Öncelikle teşkkür ederiz. Güzl cevaplarNız için. Hocam bn bundan 3-4 hafta önce. Homoilişkiual bir ilşkim oldu sadece ağızdan ilişki ve meni ağzıma gelmesi oldu. bu arkadasımın 'Truvada Kaletra gibi' haplar kullandığıını grdüm.Eliza Test Sonuclarım ise: ANTİ HIV: 0,00(-Negatf) Ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : 6 ay sonra testi tekrarlamalısınız..