Sürtünme ile ilişki oldu çok kısa sürdü kesinlikle bir boşalma olmadı.Gebelik ihtimali var mı?

Yayın Tarihi : 2023/04/17 03:17 • Güncelleme Tarihi : 2023/04/17 11:42

Sürtünme ile ilişki oldu çok kısa sürdü kesinlikle bir boşalma olmadı ama zevk sıvısindan şüpheleniyorum. İlişki üstünden 4.adetimi oluyorum miktar olarak daha az oluyo o yüzden kuşkuya düşüyorum üstüne görme denen bir şey varmış o olabilir mi diye. Yaklaşık 12 tane test yaptım farklı zamanlarda adetlerden önce sonra hepsi negatif çıktı 18 haftalık bir gebelik bu testte belli olur mu adet gören insanlarda varmış o yüzden hep tedirgin olup test yapıyorum ama testler hep aynı negatif karnım sisiyorumus gibi yani büyüdü tedirginim test alsamda hep aynı çıkıyor bu testlerin yanlış çıkma olasılığı varmı yani 12 testte yanlısı gosteriri mi artık kafayı yemek üzereyim ve 18 haftalık gebelik karnı aşırı belirgin olurmu sürekli karnımi takip ediyorum lütfen yardım eder misinz


Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Belirtiğiniz ilişki sonrası arka arkaya ve düzenli olarak 4 kere adet görmüşsünüz. Zaten aslında gerek olmasa da 12 test yapmışsınız. Tabii bunlar da negatif çıkmış. Lütfen artık gereksiz yere test yaptırmayın. Hamile olmadığınız kesin. 18 haftalık gebelikte karın aşırı belirgin olmayabilir. Ama bu durum zaten genel bir bilgi olarak kalsın aklınızda.
Siz gebe olmadığınız için zaten karnınız da ne 18. hafta ne de 20. haftada büyüyecektir.
Sizin gibi bazı okurlarımız bir hamilelik takıntısı yaşamakta olup bu durum psikolojilerini de ne yazık ki bozuyor. Bu hamilelik takıntısı sizin de psikolojinize zarar vermiş. Bu durumda psikolojik bir destek almanız da gerekebilir.
İdrarda yapılan hele belirttiğiniz üzere 12 testin yanlış çıkma olasılığı yoktur. Test sonuçlarına göre zaten hamilelik yok. Kaldı ki belirtiğiniz ilişki sonrası defalarca ( 4 kere) adet görmüş olmanız da hamilelik ihtimalinin zaten tamamıyla ortadan kalktığını gösteriyor.
Karnınızı da boş yere takip etmeyin lütfen çünkü hamile değilsiniz.

Sağlıklı günler diliyorum.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

Bu Gönderiye 0 Adet Yorum Gelmiş
  Sorularınızı cevaplayalım