İlaç kullanmaya başlamadan önceki değerlerle sonraki değerler arasında fark var mı diye soruyorum.

Sonucumu değerlendirdiğinizi enfeksiyon hastalıkları doktoruna görünmem gerektiğini belirtmişsiniz,Ben sorumda doktora görünüp tedavi olmaya ve ilaç kullanmaya başladığımı zaten belirtmiştim.İlaç kullanmaya başlamadan önceki değerlerle sonraki değerler arasında fark var mı diye soruyorum.Cevap için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi ilaç tedavisi sonrası ve öncesi muayene bulgularınızı değerlendiren doktorunuz verecektir.