İlişkimden sonra ertesi gün hapı aldım, 4 gün sonra adetim başladı

iliskimden sonra ertesi gun hapi aldim bosalma olmamsina ragmen 4 gun snra adetim basladi yaklasik 15 gun surdu doktora gittik dokto onemli birsey olmadigini soyledi.O iliskiden bi on gun sonra idrardan test yaptim negatifti doktorda bir ay sonra gittm gebelk yok ama bi kan tahlili yaptir dedi sizce

Tahlil.com Cevabı :  Adet görmüşsünüz, idrarda testiniz negatif çıkmış. Hala hamile olduğunuzu düşünüyorsanız kan testi yaptırın.