En son 25 mart regl oldm bugün 13 mayıs regl 20 gün gecikti dün idrarda test yaptım.

iyi gunleer ben en son 25 mart rgl oldm bugn 13 mayıs regl 20gun gecktı dun ıdrarda test yaptm 2kere ıkısındede 2cızgı net cıktı sızce kesın hamılemıym doktorum reglken baktıgnda yumrtn 10mm hamıle kalma ıhtımalın dusuk demıstı ama allahtan umıt kesılmez demıstı. ıdrar testı kesın sonuc verırmı

Tahlil.com Cevabı : İdrar testi kesin sonuç vermez, kanda beta hcg bakılması gerekli. Pozitif çıkarsa hamileliğiniz ultrason ile kesinleştirilmeli.