İlk 0.09 Çıktı Sonra 0.28 Çıktı Hamıle Değilim Dimi

Hocam sevgılımle ayakta sarılırken opüşürken onda pantolon vardı bende elbise ıcınde kısa sort adetımın son gunuydu ama sevgılımın pantolonunda ıslaklık vardı hamılelık olmaz dmı ılıskıden 9 sonra kan testinde 0.09 çıktı sonra 16 gun sonra yaptırdım 0.28 çok korkuyorum hamılelık olmaz dmı mıde bulantısı ve iştahsızlık var adetıme 7 gun var tekrar test yaptırayım mı

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz bir ilişki türü ile hamilelik mümkün görülmüyor.Giysiler ve çamaşırlardan sperm hücrelerinin geçip vajinaya ulaşması mümkün değildir. Gebelik testleriniz  (her ikisi de) net bir şekilde negatif ama zamanında yapılmamış. Gebelik testi yapılma sürecindeki en önemli kriter beklenen adetin gecikmesidir. Sizde zaten bu durum gerçekleşmemiş. Yani erken yapılmış testler.Mide bulantısı ve iştahsizlık direkt olarak hamilelik ile ilgili olamaz. Her ne kadar ihtimal vermesem de eğer beklenen adet en az 1 hafta gecikirse tedbiren de olsa bir gebelik testi daha yaptırabilirsiniz. Ancak şu an endişe verici bir durum yok hamilelik yönünden.