işkiye girdim ama bakireyim sürtünme yolu ile oldu vajinama boşaldı yanlışlıkla. Regl oldum ve 3-4 gün sürdü. Surekli mide bulantim oldu. Hamilelik testi yaptım negatif çıktı

lişkiye girdim ama bakireyim sürtünme yolu ile oldu vajinama boşaldı yanlışlıkla. Regl oldum ve 3-4 gün sürdü. Surekli mide bulantim oldu. Hamilelik testi yaptım negatif çıktı Sonra yine regl oldum ve 5 gün sürdü ve şuanda karnımda bir şey var gibi bir ağırlık var gibi hissediyorum hamile miyim.

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız  cinsel beraberliğin ardından arka arkaya  adet görülmüş olması hamilelik olasılığının  bulunmadığını gösterir.
Hamilelik olasılığından bahsedemeyiz  bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....

Hala gebe olmadığınıza ikna olmuyorsanız bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.Size gerekli bilgilendirmede bulunacaktır.