Kan degerlerim glukoz 107 wbc 3.82 lymph% 19.1 lymph# 0.73 mono% 7.4?

ugün bayılmışım. denildigine göre çenem falan kenetlenmiş. sonra acile gittim. kan degerlerimglukoz 107wbc 3.82lymph% 19.1lymph# 0.73mono% 7.4bunlar referans degerlerinin dışında olanlar. ciddi bi durum var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bayılmanızın nedenini ortaya koyan bir bulgu yok sonuçlarda