Kasıklarımda ağrı, mide bulantısı, kabızlık var

Daha once de yazmıstım gebelık yok demıstınız ancak dun kasıklarım agrıdı mıgdem blanyr aclıktan da olabılır kabızlık var ilişkiye girdikten ertesi günü adet oldum 10 gun falan sonra adet ollmalyö hamilelik belirtileri ilk 1 ayda ortaya cıkar mı ve. Dogum kntrl hapı alsam bu saatten sonra engelolr?

Tahlil.com Cevabı : Test yaptırmanız gerekli. Pozitif çıkarsa ultrasonla gebeliğin görülmesi gerekli. Bulantı ve kasık ağrısı ile gebelik tanısı konamaz.