Kilot üstüne boşaldı. Hamile miyim

Erkeğin cinsel organı dışardaydı kilodu yoktu.Kadınında üstünde kilodu vardı pijaması vardı ve adetliydi.Adetinin 4. Günü erkek pijama üstünden sürtündü.Kadında kilod ve pedi kenara çekip pijama üstünden sürtünmesine izin verdi.Erkek boşalacağı zaman kendini geriye çekti boşaldı ama pijama ıslandı.Kadın bu olaydan sonraki adeti normal zamanında oldu.kadında idrar yoku enf var.Olayın üstünde 7 hafta sonra kadının kasıklarında ağrı oldu ama su içince ağrısı geçti.Olayın üstünden 9 hafta sonrada hafif memede kaşınma var. Hamile miyim

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz ilişki ve sürece göre hamile değilsiniz. Nedenlerini de açıklayayım size. Öncelikle ilişki sonrası adetin normal olarak görülmesi adet öncesi ilişkiye bağlı hamilelik ihtimalinin kalmadığını gösterir.Ayrıca erkeğin boşalması vajina içine olmamış kıyafet üzerine olmuş ve pijama ile iç çamaşı da varmış kadında bu süreçte  zaten bu şekilde bir hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Memede hafif kaşınma ve kasık ağrısı da doğrudan bir hamilelik belirtisi değildir. İdrar yolu enfeksiyonunda evet kasık ağrısı olabilirbol su içmek de idrar yolu enfeksiyonunda şikayetleri azaltabilir ama tek başına iyileştirmez bu nedenle idrar yolu enfeksiyonu tanısında idrar kültürü başta olmak üzere idrar tahlili yapılıp tahlil sonucuna göre de antibiyotik tedavisi uygulanmalıdır.
Sonuç olarak hamile olmadığınızı yazdıklarınıza göre söyleyebiliriz. Sağlıklı günler dilerim.