Kız arakdasım ile dun surtunme yolu ile ilişkiye girdik.uzermzde birşey yoktu.

Hocam kız arakdasım ile dun surtunme yolu ile ilişkiye girdik.uzermzde birşey yoktu.benim pen*simin bası onun vajnasnn kapaklarının iç kısmndaydı sadece.zevk suyunu silmiştim ama tekrar gelmş olablr.3 gun sonra adet gorecek.ne zaman test yaptırmalıyım.kız arkadasım hamile kalırmı?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik düşük ihtimal.Gebelik testi için en ideal zaman da beklenen adet tarihinin en az 1 hafta gecikmesidir.