Kız arkadaımla arkadan vajinaya değmeden sürtünme yaşadım boşalmadım ama normal bir sıvı olmuş olabilir?

kız arkadaımla arkadan vajinaya değmeden sürtünme yaşadım boşalmadım ama normal bi sıvı olmuş olabilir azda olsa. kız arkadaşım bundan 2 gün sonra 2 günlük adet oldu. ama hamile olmaktan korkuyor. testte yaptıramıyor. sizce hamile olma şansı varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalma şansı yok.

e************ :

Öncelikle Teşşekkürler Soruma Cevap Verdiniz Hamile Kalma Olasılıgı yok Dıyorsunuzda O İlişkiden 1 gun sora baş dönmesi mide bulanması ve halsizlk oldu ve bu maddeler ara sıra gene oluyor ne yapmam gerekir ? :S

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.