Kız arkadaşım hamile mi?

Merhabalar kız arkadaşımla bir ilişki oldu tam da cinsel ilişki olmadı aslında olay şu şekilde kız arkadaşımın üzerinde hiç birşey yoktu benim üzerim de boxser ve kot pantolon vardı kız arkadaşım kucagımdayken ben pantolon çıkartmadan pantolon içerisinden boşalma oldu ve pantolon dışı hafifden nemlendi buraya kız akadaşımın vajina bölgesi degdi daha sonra da ben parmakla onun vajina kısmı ile ugraştım içeriye parmak girdi çıktı ama doğrudan meni sperm dokunma olmadı ne onun vajinası nede benim elim sadece kot pantolon üzerindeki nemli yere dokunulmuş olabilirim bundan bir gebelik oluşma riski sebebi varmıdır teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Sorunuza hemen cevap verelim, bu şekilde kız arkadaşınız hamile olamaz.Bunun sebeplerine gelince, hamilleik oluşumu için boşalma sonrası sperm hücrelerinin kadının vajinasına sızması ve burada kadının yumurtası ile buluşmması gerekir.Sizin ilişkinizde de bu duurm gerçekleşmemiş. Sizin meninizde bulunan sperm hücreleri kız arkadaşınızın vajinası ile doğrudan temas etmemiş.

Belirttiğiniz üzere boşalma sonrası kot pantolonunuzdaki nemli alana dokunmanız sonrası buradan kız arkadaşınızın vajinası temas ile hamilelik olmaz.Hamilelik riski de yoktur.
İçiniz rahat olsun hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.