Kız arkadaşımla cinsel ilişki yaşadık. Gebelik durumu olabilir mi?

Kız arkadaşım ile 28.08 tarihinde cinsel ilişki yaşadık.Kızlık zarını bozmadan hafif bir şekilde yaşadık. Prezervatif vardI ve boşalma yasamadım. Ancak prezervatifi ters tarafina vajinaya gireN tarafina zevk suyu degdi yuksek ihtimal ile,bende buna karsilik tedbir amacli norlevo ertesi gun hapi aldirdim. Cinsel iliskideb 5 gun sonra da adet gordu. Adetinin düzgün oldugunu soyluyor, ancak yine de aklimizda soru isareti var,gebelik durumu olabilir mi,? Sağolun.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba içiniz rahat olsun. Gebelik durumu kesinlikle yok. Nedenlerini de belirteyim.
1.Ertesi günü hapı almışsınız. Zaten bu hapı ilk gün kullanmışsa arkadaşınız  gebeliği önlemede %98 oranında etkilidir.
2. Daha da önemlisi ilişki sonrası kız arkadaşınız olağan adet kanamasını görmüş, adet kanaması her zamanki gördüğü şekilde ise zaten ilişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik olasılığını tamamen ortadan kaldırır.

Sonuç olarak gebelik durumu yok. Sağlıklı günler dilerim.