Kız arkadasım ve ben 18 yasındayız surtunme yolu ıle ılıskıye gırdım vajınaya surtunme oldu hamıle kalma olasılıgı varmı?

 Kız arkadasım ve ben 18 yasındayız surtunme yolu ıle ılıskıye gırdım vajınaya surtunme oldu ama en fazla 1cm gırdı bosalma olmadı zevk suyundan hamıle kalma olasılıgı varmı .arkadasımın kızlıgı bozuk deıl cevabınızı beklıyorum

Tahlil.com Cevabı : Vajına içerisine boşalma olmadığı sürece hamilelik çok düşük ihtimal.