Sevgilimle 3 aydır sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.sevgilimin ve benim üzerimde iç çamaşırımız vardı hamile miyim?

Sevgilimle 3 aydır sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz.sevgilimin ve benim üzerimde iç çamaşırımız vardı. boşalma oldu fakat vajinamın üst tarafındaydı yani rahmin olduğu yerlerde değildi.adetim gecen ay 3 gün bu ayda 6 gün gecikti bugün test yaptım negatif çıktı hamilemiyim?çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Gecikme olsada adet olmuşsunuz bu durumda hamile değilsiniz.

g************** :

hocam bu ay gecikti zaten daha adet olmadım 7 gün gecikti test yaptım negatif çıktı...