Kız arkadaşımla sürtündük kıyafetler üstümüzdeyken ben boşaldım pantolonumun önü ıslaktı?

 İyi günler kız arkadaşımla sürtündük kıyafetler üstümüzdeyken ben boşaldım pantolonumun önü ıslaktı onun pantolonun da da çok az ıslaklık vardı hamile olabir mi sizce adet görmüyo 5 gün gecikti

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalamaz.

o********** :

mrb kız arkadaşımın vaginasının üst kısmına surterek ilişkiye girdik,bosalma sırasında bırazı çamasırına gectı acaba hamile kalma riski var mıdır tşk...

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.