kız arkdaşımla sürtünme yoluyla çamaşırsız ilişkiye girdik ben üzerine boşalmadığımdan eminim ama o aktı hissettim dedi sildi sonra 1 saat sonra ella hap aldık

22 yaşındayım kız arkdaşımla sürtünme yoluyla çamaşırsız ilişkiye girdik ben üzerine boşalmadığımdan eminim ama o aktı hissettim dedi sildi sonra 1 saat sonra ella hap aldık ve içti ertesi gün hapı acaba hamile kalma ihtimali var mıdır cevaplar mısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm teması olmuşsa hamilelik ihtimali vardır. Adet döneminde bir gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.