O-2 gün süren adet kanaması değil de sonradan görme olabilir mi peki erken geldi ve normal adetlerimden farklıydı

O-2 gün süren adet kanaması değil de sonradan görme olabilir mi peki erken geldi ve normal adetlerimden farklıydı sonradan görme ilişkiden 2-3 gün sonra olabilir mi ve de 45 gun once girilen iliskide gebelik ultrasonda gözükür müydü

Tahlil.com Cevabı :

Ultrasonda bebeğin fark edilmesi için 4-5 haftalık olması gerekir. Detaylı bilgi için tıklayın.