Merhaba, 23 yaşında bir erkeğim, korunmasız heteroilişkiüel ilişkiden 143 gün sonra olduğum testleri yazıyorum; HIV p24 Antijen?

Merhaba, 23 yaşında bir erkeğim, korunmasız heteroilişkiüel ilişkiden 143 gün sonra olduğum testleri yazıyorum; HIV p24 Antijen, Birim:indeks, Sonuç: 0.03 negatif, Ref.aralığı: negatif < 0.25 pozitif > 0.25 HIV 1/2 Antikor, Birim:indeks, Sonuç: 0.04 negatif, Ref.aralığı: negatif < 0.25 pozitif > 0.25 Sorum şu; sonucun negatif olduğu aşikar fakat bazı kaynaklarda virüsün pencere döneminin 6 ay ( 180 gün ) olduğundan yola çıkarak daha sonra bir test daha yaptırmama gerek var mı? şÂžimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif çıkmış. Doktorunuz gerek görmedikçe yaptırmanıza gerek yok.