Merhaba acildeki doktor muayne etti kan istedi muayenede apandistten şüpheleniyorum dedi crp nde yuk

Tahlil.com Cevabı : Merhaba acildeki doktor muayne etti kan istedi muayenede apandistten şüpheleniyorum dedi crp nde yuksek dedi crp 10.38 cıktı ama bende yıllardır gaz problemi var sürekli gaz sancisi çekiyorum karnıma basıldığında sürekli ağrı çekiyorum yıllardır apandist olabilir mi bu ayrıca crpdeki bu yükseklik apandist belirtisi olma ihtimali varmi?