Oğluma üç önce kan tahlili yaptırdım . Tahlilde alt sgpt 116 ,lökosit 10.3 ,gra 7.82,gr/75.96,ne7.72

Tahlil.com Cevabı : Oğluma üç önce kan tahlili yaptırdım . Tahlilde alt sgpt 116 ,lökosit 10.3 ,gra 7.82,gr/75.96,ne7.72 çıktı. Gittiğimiz dahiye uzmanı alkol ve beslenmene dikkat etmelisin dedi.oğlum 19 yaşında ve 10 gündür spor salonuna gidiyor, spor değerleri etkiler mi? Wbc değerlerinin yüksek olması neye bağlı olabilir.Lütfen yorumlarınızı bekliyorum