Merhaba, ben geçen haziran ayında hiçbir şekilde cinsel birleşme yaşamamıştım. Temmuzun 9'unda (adet

Merhaba, ben geçen haziran ayında hiçbir şekilde cinsel birleşme yaşamamıştım. Temmuzun 9'unda (adet olmam gereken gün, ama adetlerim 3,4 gün geç olur hep) bi birleşme yaşadım. Prezervatifin biraz kaydığını gördük çünkü ereksiyonu bitmişti. Ama spermler içindeydi. 5 gün gecikti adetim. Özetle ilişkiden 5 gün sonra kan testi yaptırdım beta hcg 1.20 çıktı. Hamile olma riskim var mı? stres altndaym

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamındadır.İlişki sonrası beklenne adet tarihinde cikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç veriir. Kanda gebelik testinin güvenilirliği de oldukça yüksektir. Adet düzensizliği başka nedenlere bağlı olarak da gelişebilir bu yüzden şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.