Son adetim 9 mayisda oldu 16 mayisda bitti 17 mayisda ella kullandim 20 haziranda son iliski oldu 29

Son adetim 9 mayisda oldu 16 mayisda bitti 17 mayisda ella kullandim 20 haziranda son iliski oldu 29 hazirandakan testi yaptrdim 0.39 cikgi erkenmi yaptirdim acaba suphelendim ve 6 7 kere idrar testi ysptim hepsi negatif adet sokturcu kullandim biteli bugun 10 gun oldu hala adet olmadim yrdimci olurmsuunuz

Tahlil.com Cevabı :

Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardır
Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.