Pantolon üzerinden gebelikten söz edebilir miyiz?

eki her iki kişi de pantolonluyken pantolon üzerinden gebelikten söz edebilir miyiz? kıyafet üzerinden gebe kalınmaz şeklindeki yazınızı okudum fakat pantolon üzerimizdeyken kucakta öpüşmekle ve dolayısıyla bu arada gelmiş kontrolsüz bir prostat sıvısıyla giyinikken gebelik ihtimali var mı

Tahlil.com Cevabı : Kıyafet üzerinden gebe kalınmaz yazımızı okuduktan sonra yine aynı soruyu sormanızı anlayamadık. Sizce böyle bir ihtimal var mı?