pantolondan ele bulaşan zevk suyu vajinaya değdiğinde yüzde yüz hamilleik olmaz diyebilir miyiz?

Hocam ben geçen sormuştum bu durum beni cok rahatsız ediyor tekrar sormak istedim pantolondan ele bulaşan zevk suyu vajinaya değdiğinde yüzde yüz hamilleik olmaz diyebilir miyiz benim mide ve karin ağrılarım geçmedi bu olayın ardına 55.gün ulturasyona girdim gebelik olsa belli olur muydu ve 2ay düzenli tarihimde adet oldum ama 3.gün azalip 4.gün tekrar devam ediyordu adetim kesin hamilelik yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle hiçbir durumda yüzde yüz gebelik olmaz demek doğru olmaz. Vajinaya direkt olarak sperm girişi olmadan, özellikle sürtünme yoluyla olan ilişkilerde gebelik oluşması çok zordur. Üstüne normal zamanında adet görülmeye devam ederse, gebelik testi negatif çıkarsa ve ultrasonda gebelik görülmezse gebelik olmadığı anlamına gelmektedir.