Aşılamanın 14. günü çatlatma iğnesinin 15. günü bugün gebelik testinde hcg 0,775 çıktı adetime 2 gün var yükselme olabilir mi yoksa negatif mi ? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif, yani gebelik yok anlamındadır. Bu değerde artış olup olmayacağını öngöremeyiz ancak beklenen adet tarihinizde gecikme olursa gebelik testinin tekrarlanmasında fayda  var