Pastaneden alınan su böreği bayat gibiydi hamurlaşmış herhangi bir zehirlenme söz konusu olur mu?

Merhaba pastaneden alınan su böreği bayat gibiydi hamurlaşmış herhangi bir zehirlenme söz konusu olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bayat değil bozuk gıdalar zehirlenmeye yok açar. Eğer zehirlenem yaşanır ise de bu mide bulantısı,kusma ,ishal olarak kendini gösterir ve bu durumda bir acil servise başvurmak gerekir.