Sakıza Bulaşan Spermden Hamile Kalınır Mı?

Hocam merhaba..sevgilim bana ağızdan ilişki yaptı ve ben ağzına boşaldım..sonrasında spermi suyla yuttu ama ağzında sakız vardı onu yutmadı..kısa bir süre sonra ayrıldık..ve bana sanki o sakızı vajinasına sürmüş gibi hamilelik imasında bulundu.çünkü benden ayrılmak istemiyor..zaten okb hastasıyım hocam..kısacası sperm sakıza bulaşmışsa ve sakızı vajinasına sürmüşse hamilelik mümkün olur mu?sonrasında bana yok öyle bişey ben adet oldum dedi ve adetl resimlerini attı fakat ben ikna olamıyorum..ya pede boya sürmüşse bu kan gibi görünen boyadan falan..ben size resimleride atayım bu adet kanı mı değil mi?gerçekten çok psikolojim bozuk..ha bu arada ona neden güvenmiyorum çünkü daha önce beni hamileyim diye tehdit etmişti..

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. OKB hastası olmanız bu tür endişeleri de beraberinde getiriyor olabilir. Bu hastalık sebebiyle düzenli olarak hekim kontrolünde olmanızı öneririz.

Gelelim sorunuzun cevabına. Belirttiğiniz şekilde bir hamilelik mümkün görülmüyor. Bunun en önemli sebebi ise  ağzımızda tükürük içinde bulunan çeşitli enzimler ve bakteriler spermlerin ölümüne yol açar. Yani sperm hücreleri kısa süre içinde tükrükle temas edince ölür. Kaldı ki sperm hücrelerinin sakız aracılığı ile vajinaya teması da mümkün değildir.

Gönderdiğiniz resimlerde adet kanaması olduğuna dair pet görüntüleri. İçiniz rahat olsun bu aşamada hamilelik riski bulunmuyor. Psikolojinizi lütfen bozmayın. İçiniz rahat olsun.