Sevgilim hamile mi? 2 gün regl gecikmiş.

Merhaba hocam 12 agustos tarihinde surtunme yolu ile sevgilimle iliskiye girdik iliskiden bir saat sonra kan gelmis bu surtunmeden mi kaynakli bilmiyorum 28 agustos tarihinde ise regl olmus fakat regli 2 gun gecikmis normale gore herhangi bir hamilelik soz konusu mu

Tahlil.com Cevabı :

Hayır sevgiliniz hamile değil. Sonuç olarak sevgiliniz ilişki sonrası 2 gün gecikmeli de olsa regl olmuş. İlişki sonrası regl olunduğunda ( gecikmeli veya gecikmesiz) regl kanaması öncesi yaşan ilişki veya ilişkiler sonrası oluşabilecek hamilelik riski tamamen ortadan kalkar.
İlişkiden 1 saat sonra olan kanama ise hamilelik ile ilişkilendirilemez ancak kızlık zarında bir yırtılma veya zedelenmeye bağlı olabilir.

Sonuç olarak sevgilinizin 28 Ağustos tarihinde regl olması 12 Ağustos tarihindeki ilişki sonrası hamile kalmadığının net bir şekilde ortaya koyuyor.Sevgiliniz hamile değil.

Sağlıklı günler dilerim.