Sevgilim sevişirken pantolon altından boşaldı ve sonra da pen*si biraz içime girdi.

Sevgilimle biraz vakit geçirdik sonra pantolon altından kendisi boşaldı yarım saat 45 dakika sonra yine vakit geçirdik bu sefer pen*si biraz içime girdi hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm hücresi girme olasılığı var ise, gebelik riski de var denilebilir.Bu sebepten tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması beklenmelidir.Bu süre zarfında adet görülmez ise, tedbir amaçlı olarak gebelik testi yaptırılması uygun olabilir.

Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.