Sevgilim sevişme sırasında boşaldı.daha sonra sildi ve arkadan denedik.boşaldığı için arkadan boşalmadı

 Sevgilim sevişme sırasında boşaldı.daha sonra sildi ve arkadan denedik.boşaldığı için arkadan boşalmadı. canım çok yandı bi kaç saniye sonra bıraktık.ben yinede korktum ve bu olanlardan 3 gün sonra test yaptırdım tek çizgi gördüm.ama hala sarı akıntı kasık ağrısı yanma devm ediyo sizce bulaşmışmıdır

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanında 5 gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yap.