Sevgilimle ilişkiye girdim daha doğrusu cinsel bir birleşme olmadı. fakat üzerimde taytım ve iççamaşırım varken sürtündü.

 Sevgilimle ilişkiye girdim daha doğrusu cinsel bir birleşme olmadı. fakat üzerimde taytım ve iççamaşırım varken sürtündü. 17gün önce yaşadım bu olayı ve 3 gün öncede adet görmem gerekiyodu. adetim normalden çok çok az geldi. hala da çoğalmış değil. benim hamile kalmam gibi bir durum söz konusu mu? taytım ve iççamaşırım üzerimdeydi ama adetim beni korkuttu lütfen yardım eder misiniz :(

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi