Şikayetim idrara çıktıktan sonra tekrar idrar yapma hissinin olmasıydı, idrarda sperm çıktı.doktora gittim kan tahlili ve röntgen filminde birşey çıkmadı fakat idrarda yoğun iltihap olduğunu söyledi

İ22 yaş cinsiyetim kadın genel sıkıntım idrara çıktıktan sonra tekrar idrar yapma hissinin olmasıydı, idrarda sperm çıktı.doktora gittim kan tahlili ve röntgen filminde birşey çıkmadı fakat idrarda yoğun iltihap olduğunu söyledi infex ve buscopan ilaç verdi tahlilde sperm 0.15 (N -) mukus 266.85(N -) bakteri 60.60 (N 0-60) daha önce hiçbir ilişkim olmadı sonuçlar neden böyle çıkabilir acaba sperm neden olur?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde sperm çıkması tahlil vermeden cinsel ilişki yaşandığı konusunda bilgiverir.Eğer bu tür bir ilişki yaşamadıysanız tahlil isteyen doktorunuz ve tahlil yapan laboratuvar ile görüşmelisiniz.İdrar da bakteri çıkması ise enfeksiyon varlığı yönünden bir bulgu.İdrar kültürü yapılması bu konuda detaylı bilgi verecektir.