Son adet donemim 6 martta baslayip 10 mart bittiO gece iliskiye girdik esimle.13-16 martta da iliskideydik. Hamilemiyim?

  Son adet donemim 6 martta baslayip 10 mart bitti o gece iliskiye girdik esimle ondan sonra 13-16 martta da iliskideydik acaba hamile miyim hamilelik testi yapmamin zamanimi....

Tahlil.com Cevabı : Dün bir, bugün iki.Bu ne acele, daha ilişkiye yeni girmişsiniz.Nasıl çıksın hamilelik.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olmadan test yaptırmayın.