9 haftalık gebeyim, z.kamilde yapılan testlerde : Anti HIV NONREACT HIV Ag 0.375 HIV Ab 0.221 yukarıdaki değerler hariç ne pozitif ne negatif yazıyor?

Hocam Merhaba,9 haftalık gebeyim, z.kamilde yapılan testlerde :Anti HIV NONREACT HIV Ag 0.375 HIV Ab 0.221 yukarıdaki değerler hariç ne pozitif ne negatif yazıyor ne de referans var. nonreact şüphelimi demek HIV ag ve ab değerleri yorumsuz. çok endişeleniyorum.yardımcı olurmusunuz?saygılarımla...

Tahlil.com Cevabı : Endişelenmenize gerek yok, normal sonuçlar