Sürekli kusuyormuş o günden beri, hamile mi?

sevgilimle üstümüz giyinekken isürtündük adeti daha yeni bitmiş sadece pen*simin üzerine oturtturdum bi de 2 3 kere ileri geri geldim tutturdu hamileyim diye ondan sıvı gelmiş pantolonunu ıslatmış ama benden gelmedi diyorum inanmıyo sürekli kusuyomuş o günden beri yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Üzerinizde elbise varken hamile kalma şansınız yok. Aşağıdaki yazından faydalanabilirsiniz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi