Sürtünme ile ilişkiye girdik. Sizce hamile miyim?

Merhaba sürtünme ile 4-5 gün boyunca ilişkiye girdik. Üzerimizde hep şort, tayt ve iç çamaşırı vardı. Adetimin bitimiydi. Erkek arkadaşımın ıslaklığının taytımı ıslatıp ıslatmadığını anlamadım ama taytım ıslandı gibi hissettim. Benim ıslaklığıma karışmış olabilir mi acaba? ilişkinin üzerinden 1 aydan fazla geçti regl zamanında olmam gereken gün regl oldum. 3. gününde az normale göre az kanamam oldu normale göre düzensiz olmuş gibi hissettim. Psikolojim bozulmak üzere ve test veya hasteneye gitme şansım yok. Ayrıca sanki çok hafif kasık ağrım oluyormuş gibi hissediyorum. Hiçbir şekilde ikna olamıyorum. Sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

İçiniz rahat olsun. Hamile değilsiniz. Gelelim sebebine ilişki sonrası regl olmanız, regl öncesi yaşadığınız ilişkilere bağlı olarak hamilelik ihtimalinin tamamen kalktığını gösterir. Regl olan birinin regl öncesi dönemde yaşadığığı beraberliklere bağlı hamile kalma ihtimali yoktur.Regl kanamanızın düzensiz olduğunu düşünmeniz psikolojik yönden de stres altında olmanıza bağlı olabilir.
Kasık ağrılarınız da hamilelik dışı bir nedenden kaynaklanıyor muhtemelen. Örneğin idrar yolu enfeksiyonu veya gaz gibi.
Test yapmanıza veya hastaneye gitmenize de gerek bulunmuyor. Yaşadığı ilişki sonrası gebelik korkusu ile psikolojisi etkilenen bir çok okurumuz var.Siz de onlardan birisiniz.
Kendinize de gebe olmadığınıza dair telkinlerde bulunur. Umarım sizi ikna etmişimdir. Kesinlikle hamile değilsiniz.Hayatın tadını çıkarın.