Sürtünme Yoluyla İlişki Sonrası Hamilelik Durumu

Hocam merhaba, geçen ayın13 ünde sabah kız arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. İkimizinde 2şer kat kıyafet vardı( eşofman, boxer/ eşofman kilot). Boşalma oldu ama boşalma esnasında pen*sim kız arkadaşımın göbek tarafındaydı. Boşalır boşalmaz kendimi geri çekip üzerimi değiştirdim. Aynı şekilde kız arkadaşımda. Ertesi gün regl olduğunu söyledi ve 1 gün erken bitmiş. Normal de ayın 11 i veya 12si gibi olurdu. Nisan ayının 14ü 15 i gibi regl oldu. Şu an mayıs ayıdayız ve ayın 16sı hala regl olmadı. Bana ayın 15i 16sı gibi regl olurum dedi. Hamilelik gibi bir durum var mıdır? Belirti olarak hiçbir şey olmadı şu ana kadar. Ayın 11/12 si gibi sadece sivilcelenme ve göğüslerde ağrı gibi bir şey hissetti bununda regl olduğu için önceden böyle belirtilen olduğunu söyledi. Kız arkadaşımda herhangi bir telaş veya korku yok Ancak ben kendim telaşlanıyorum. Sizce hamilelik durumu var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Siz de kız arkadaşınız gibi sakin olun telaş ve korkuya gerek yoz zira hamilelik şansı bulunmuyor. Bunun sebebi de çok basit, ilişki sonrası kız arkadaşınız regl olmuş. İlişki sonrası regl olunması söz konusu ilişkiden ötürü hamilelik şansının ortadan kalktığını net bir şekilde ortaya koyar. Bu ay zaten arkadaşınızın olağan adet döngüsünde de bir anormallik bulunmuyor. <

Ayrıca zaten belirttiğiniz bir ilişki türünde ( ikişer kat kıyafet olması gibi) hamilelik şansı yok denecek kadar azdır.

Sonuç olarak telaş etmenize gerek yok, muhtemelen kız arkadaşınız da bir hafta içinde olağan adet kanamasını görecektir.

Sağlıklı günler dilerim.