Üstüne görme ve regl arasındaki fark nedir?

Mrb. Ayın 24 ünde zevk suyu ile ilişkiye girdim bakireyim tedbiren ertesi gün aldım.3 gün sonra yine zevk suyuyla aynı gün içinde 3 kere ilişkiye girdik.ertesi gün adet oldum bazıları gebe olmasına rağmen görüyormuş regli ve diğer ay gecikir mi ? Üstüne gelme ve regl arasındaki fark ndr?

Tahlil.com Cevabı :  http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

b************ :

17 yaşındayım. En son 22 Martta adet oldum.Sonra erkek arkadaşımla birkaç birlikteliğimiz oldu. ޞžimdi koyu kırmızı bir renkte, adetimden oldukça az ama birkaç damlalık lekelenmeden fazla kan geliyor 2 gündür.Göğüs uçlarımda koyuluk,çatlaklık oluşmuş. Mide bulantım da var kustum.Hamilelik olasılığım?

Cevap:

Adetinin yaklaştığının belirtisi diye düşünüyorum. Eğer kanaman normal ise gebelik testi yaptırmanı öneriyorum.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.