Yaşım daha 16 araştırdım rahim ağzı kanseri olabilirmiş acaba bu yaşta kanser olabilirmiyim mümkün mü?

Merhaba öncelikle şunu söylemek istiyorum regl gecikmem var 15 gün daha geç olabiliyorum iki hafta önce oldum ve 3 gündür akıntı halinde kuru kan görüyorum ilk gün çok az 1 damla kadar açık kahverengiydi ikinci gün koyu kahve rengi 3 4 damla kadar üçüncü gün simsiyahtı ve 6 damla kadar gelmişti yaşım daha 16 araştırdım rahim ağzı kanseri olabilirmiş acaba bu yaşta kanser olabilirmiyim mümkün mü

Tahlil.com Cevabı : Bu yaşta bu kanser pek mümkün değil.Cinsel yönden aktif kişilerde görülür bu kanser.Ailenize durumu belirtin sizi öncelikle kadın doğum doktoruna muayeneye götürsünler.