;

Erkekte Cinsel Fantezi Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Yayın Tarihi : 2018/02/07 13:46 • Güncelleme Tarihi : 2018/02/07 13:46 •
Erkekler kimi zaman cinsel fanteziler peşinde koşar

Erkekler kimi zaman cinsel fanteziler peşinde koşar.Bu durumda erotik ürünler ile cinsel doyumu arar.

Erkekler için seks oyuncakları nelerdir?

Yapay vajinalar, penis pompaları,penis halkaları olarak genellenebilir. Bunların dışında piyasada ereksiyon arttırıcı,erken boşalmayı geciktirici,uyarım arttırıcı hap,krem sağlığa zararlı maddeler içermekte ve hiçbir olumlu etki ve jeller satılmaktadır.Fakat bu ürünlerin bir çoğu göstermemektedir.Bu sebepten satın alacağımız ürünün içindeki maddelere, üreticisine mutlaka bakılmalıdır.

-Yapay vajina

Yapay vajinayı gerçeğinin simülasyonu olarak nitelendirebiliriz.Sadece haz amaçlı kullanıldığı gibi erkeklerde erken boşalma sorununun tedavisi için kullanılmaktadır. Yapay vajina çiftlerin cinsel performansının artmasına yardımcı olur.Erkeğin düzenli olarak mastürbasyon yapması boşalma süresini uzatarak daha uzun süre ereksiyon halinde kalmasına yardımcı olur.Bunlarında üretildiği malzeme oldukça önemlidir. Silikondan yapılanları tercih edilmelidir.

-Penis Pompası

Penis pompası su altında kullanılır.Suyun sağlamış olduğu basınç yardımı ile kullanılır.Penis su altında pompanın içine sokulup ileri geri hareket ettirmek suretiyle uygulanır. Bunun en önemli faydası ise hafta 1-2 kez kullanımla 1 ay düzenli kullanıldığında penis boyunda 1-1,5 cm uzama sağladığı kanıtlanmıştır.Uzun süreli kullanımında penis boyu istenilen seviyeye gelebilir.Yorumlar

Yorum
; ;