17 yaşım var . Konu dışı bir sorum olacaktı sitenizde soruma cevabı bulamadım cevaplarsanız sevinirim?

17 yaşım var . Konu dışı bir sorum olacaktı sitenizde soruma cevabı bulamadım cevaplarsanız sevinirim.ben bir hafta önce kendi cinsimle 22 yaşlı bir erkekle an*l ilişki yaşadım sonrası çok pişman oldum.ilişki zamanı içime boşaldı şimdi bu bende bir sorun yaratır mı? bende spermanın gelmesinde felan?

Tahlil.com Cevabı : Bir sorun yaratmaz.