2 kat çamaşır varken sperm bulaşı ile hamilelik ihtimali nedir?

Merhaba hocam iyi günler bir sorum olacaktı şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim. Kız arkadaşım ile aramızda bir el münasebeti yaşadık fakat ikimizde giyiniktik bende boxer ve pantolon vardı oda aynı şekil giyinikti ben boşalma yaşadım giyinikken vede elim pantolonumun üstüne değdi ve ardından elimi vajinasına sürdüm bu durumda hamile kalma olasılığı varmı sperm çamaşır ve pantolondan ele bulaşabilirmi vede bulaşmışsa da gebelik oluştururmu. Anlayışınız için teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Her konuda sorularınızı bekliyoruz. Sizleri bu konuda aydınlatmak da bizler için mutluluk verici. Belirttiğiniz bir ilişki ile hele her iki taraf da giyinik iken bir hamilelik olasılığı bulunmamaktadır. Elinize zaten sizin  boşalmanız sonrası içeriğinde sperm hücresi olan meni direkt olarak da temas etmemiş. Zaten kız arkadaşınız da giyinikmiş vajina bölgesine temas ettiğinizde.Bu durumda hamile kalma olasılığı kesinlikle yoktur. Bir diğer önemli nokta ise, sperm hücreleri çamaşır ve pantolondan ele bulaşmaz arada bu kadar engel varken. Bu şekilde de gebelik de mümkün değildir. İçiniz rahay olsun. Sağlıklı günler diliyorum.