31 haftalık hamileyim şu kaç gündür sancim var bol bol da su tüketiyorum idrar tahlilimde lökositim 455 /hpF diyor acaba çokmu yüksek değerde

Merhaba ben 31 haftalık hamileyim şu kaç gündür sancim var bol bol da su tüketiyorum idrar tahlilimde lökositim 455 /hpF diyor acaba çokmu yüksek değerde

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin son dönemlerinde idrarda lökosit değeri yüksek çıkabilir.Doktorunuz bu durumu takip edecek gerek görürse ilave tahliller isteyecekiir.Bol bol su tüketmeye özen gösteriniz.