33 yaş. Son zamanlarda bacaklarımda kısmen sarı-yeşil şekilde kendinden morarmalar dizimin iç arka k

Tahlil.com Cevabı : 33 yaş. Son zamanlarda bacaklarımda kısmen sarı-yeşil şekilde kendinden morarmalar dizimin iç arka kısmında eğilip kalkarken ağrılar oluyor. 2 ay önce 15-20 gün süren grip içib yaptırdığım kan testlerimde PLT 238 çıkmıştı WBC 7,92 / MCH 29,1 / MCHC 34,4 / LYM 2,48 / gripken morluklar dikkatimi çekmedi. lösemi olabilir miyim? diet yaparak 9 ayda 26 kilo verdim. spor yapıyorum. alakası olabilir mi