5 aylık evliyim ilk 3 ay düzenli olarak adetlere girdim ondan sonra ki ay adet düzensizliğim(erken adetlere girdim)?

5 aylık evliyim ilk 3 ay düzenli olarak adetlere girdim ondan sonra ki ay adet düzensizliğim(erken adetlere girdim) ilk seferinde 15.günde adetlere girdim diğer seferde 12.güne geldi. tekrar bir ay düzenli olarak girdim sonra tekrar erken adetlere girdim nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Hormonal veya over kisti nedeniyle olabilir, bazen hiçbir sebep olmadan da adet düzensizlikleri görülebilir..