5 aylık evliyim rengli dönemlerim 3 gün ileri yada geri olarak devam ederdi?

merhaba,ben yaklaşık 5 aylık evliyim rengli dönemlerim 3 gün ileri yada geri olarak devam ederdi.bu ay ki rengli dönemimi 10 gün geçtiği gün beta hcg yaptırdım sonuç 2 çıktı.bugün 13.günümdeyim hala rengli olmadım.bi sorun varmıdır acaba şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmenizin gebelik nedenli olmadığı anlaşılıyor.Adet gecikmesine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz...http://tahlil.com/adet-gecikmesi-ve-adet-gecikmesinin-nedenleri