7 aylık hamilelik filmde olabilir mi?

Merhaba,ben attığım direkt batın ürüner grafisinde 7 aylık hamilelik mevcut mudur diye sormak istiyorum,dikkatinizi çekerim 7 aylık bir gebelik mümkün müdür,ultrason gerekli olduğunu biliyorum ama sizin tecrübelerinize dayanarak bu grafide 7 aylık bir gebelik var mı cevap verebilir misiniz ? Lütfen.Düzenli bir sekilde adet döngüsü devam ediyor.Yine de emin olmak istiyorum.En son 7 ay once bir iliski yasandi.İkinci halka icine aldigim yerde de bir kafa varmis gibi gozukuyor,kemik yapisindan dolayi mi oyle bir yanilsamaya dusunuyorum acaba bana detaylica yorumlar misiniz.Gaz ve mide bulantisi sikayeti ile gittim lavman ve ilaclarin kullanmam sonucu gecti sikayetlerim.Ama bu rontgen aklima takildi.Tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar öncelikle gönderdiğiniz filmi inceledik. Tamamen normal ve gebelikle ilgili bir görüntü bulunmuyor. Gönderdiğiniz görüntü gebelik ile ilgili  bir görüntü değil. Zaten 7 aylık bir hamilelik olduğunda karında büyüklük net bir şekilde görülür. Filme, ultrasona kan tahliline bile gerek kalmadan hamilelik anlaşılır. Şu bilgiyi de paylaşmak isteriz.Hamilelik tanısı asla karını içeren filmlerle koyulmaz. Zaten düzenli olarak adet görmeye devam etmeniz de hamile olmadığınızın en net kanıtı. Hamilelik şüphesinden kurtulun lütfen. Hamile değilsiniz. Filmde de bunu gösteren bir bulgu kesinlikle bulunmuyor. Normal birinde olması gereken bir abdominal grafi izleniyor filmde.
Sağlıklı günler dileriz.